Відтворити відео

Кавер група на весілля - «POZITIV-BAND». Київ

Друзі, той, в кого найближчим часом має бути організація весілля, і хто вирішив замовити музичний гурт на свято, напевно зіткнеться з питанням, якому колективу віддати перевагу. Зараз вибір кавер бендів в Україні величезний.
Все частіше молодята віддають перевагу КАВЕР-ГРУПАМ Києва. Кавер-група, або сover band, – це музичний колектив, що виконує відомі світові та вітчизняні хіти у власній обробці (не авторська музика). Саме кавер-групу, а не одного чи двох чоловік, які виконують пісні під мінусовки, все частіше вибирають організатори весіль, тому що це – драйвова енергетика, нові аранжування композицій, можливість для молодят і гостей виконати пісню в супроводі кавер бенду.
Вокалісти з ноутбуком – минуле століття. Практично всі весілля в Європі і Америці проходять в супроводі кавер-групи або, як їх ще називають за кордоном, WEDDING BAND.
Які важливі моменти потрібно врахувати, перш ніж зупинити свій вибір на якій-небудь кавер групі на весілля?

2_
5

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ АРТИСТІВ КАВЕР-БЕНДУ

Бажано переглянути всі відеоматеріали. У професійних кавер бендів має бути 2 типи відео: PROMO або DEMO – студійний аудіозапис і професійна відеозйомка та, так званий LIVE- запис з концерту (не завжди хорошої якості, так як зазвичай знімається не професійною камерою. Зате на цьому відео ви можете оцінити роботу кавер-групи по-справжньому). Але краще при виборі музикантів на весілля, прийти послухати їх наживо (багато кавер бендів постійно працюють в пабах і клубах Києва).
У категорії ВІДЕО на нашому сайті ви зможете подивитися найрізноманітніші відео: як PROMO, так і LIVE

МУЗИКАНТИ НА ВЕСІЛЛЯ КИЇВ: ДОСВІД РОБОТИ

Хороших музикантів постійно запрошують на весілля, а найпопулярніші музичні кавер групи Києва потрібно бронювати якомога раніше.
Кавер-група «Позитив-бенд» працює вже 6 років і щорічно виступає на 20-30 весільних заходах в Києві, по всій Україні і за кордоном. Наш кавер бенд накопичив великий досвід і знає всі нюанси проведення яскравого і позитивного вечора

Кількість вокалістів в кавер-групі

Багато груп працюють часто, і якщо в групі один вокаліст, то це велике навантаження на голос. Цілком може статися, що в день вашого весілля вокаліст виявиться не в формі, тоді доведеться міняти весь кавер-бенд або терміново шукати вокаліста на заміну, а це дуже проблематично.
У групі POZITIV-BAND три вокаліста: жіночий і два чоловічих різнопланових вокалу, що дозволяє істотно урізноманітнити репертуар

Великий і різноманітний репертуар музикантів для весілля

У процесі організації весілля ви зіткнетеся з питанням, яку саме музику ви б хотіли почути у виконанні wedding band. Якщо тільки ви не збираєтеся робити тематичну вечірку, то вам потрібен cover band, виконуючий найрізноманітнішу. Слід пам’ятати, що більшість гостей – це люди різного віку і з різними музичними смаками. Тому бажано догодити всім потроху. Не повинно бути нудьгуючих
У репертуарі групи «Позитив-бенд» понад 200 пісень найрізноманітніших стилів: сучасна музика в стилях POP і ROCK, українські хіти, диско 70х-80х, рок-н-рол, латино, ретро, ​​російський рок, саундтреки зарубіжних кінофільмів. Також у нас є спеціально відібрана танцювальна музика для весілля

Відео в стилі диско 80-х і хіти 90-х

IMG-863

Відсутність фонограми (жива музика на весілля)

Якщо ви вирішили, що жива музика на весілля – це те, що вам потрібно і готові замовити кавер групу, переконайтеся, що музика буде дійсно «жива». Багато груп не гребують використанням плейбеков і фонограм. Придивіться до кавер бенду, який ви хочете запросити. Якщо в групі, наприклад, тільки гітара, бас-гітара і барабани, а звучить повноцінний «оркестр» зі скрипками, саксофоном, клавішними інструментами, сучасними звуковими ефектами і т.д, то використовується плейбек. Тобто частина звукового супроводу записана заздалегідь і відтворюється з ноутбука або іншого зовнішнього носія. Використання групою плейбеков або фонограми робиться для економії, щоб не тримати в колективі додаткових музикантів.

Запрошуючи нас на ваше свято – кавер-група POZITIV BAND, намагається бути чесною і максимально відповідати визначенню «жива музика на весілля». У складі – 5 осіб. Кожен музикант в групі володіє кількома інструментами. Під час концерту використовуються: гітара, бас-гітара, клавіші-фортепіано, барабани-перкусія, скрипка, губна гармошка. Ну а якщо ви хочете замовити шоу на весілля, у нас є кілька веселих музичних номерів і інтерактивів з гостями.

Додаткові бонуси

Чи готовий cover band надати деякі бонуси для організаторів весілля? Наприклад, перший танець молодят в супроводі музичного гурту, виконання декількох улюблених композицій, яких немає в репертуарі?
Не всі кавер-групи Києва бажають цим займатися і працюють строго по-своєму списку музичних композицій.
Добре, коли музиканти на весілля згодні підготувати необхідний матеріал, не дивлячись на те що це забирає певний час для розучування композиції усіма музикантами і вносить додаткові витрати на оренду репетиційної бази.
Музиканти групи «POZITIV-BAND» -обов’язково підуть вам назустріч! Ми обов’язково підберемо і підготуємо вашу улюблену музику для весільного заходу

Контакт з публікою

Музиканти на весіллі повинні не тільки добре грати і співати, а й підтримувати спілкування, тобто, трохи замінювати ведучого під час свого музичного сету.
Wedding Band «POZITIV-BAND» Київ, намагається відповідати своїй назві. ПОЗИТИВ, УСМІШКИ І ЗАРЯД ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ – це основа нашого виступу!

Керівник колективу

Якщо потрібно, хороший концертний директор або бенд-лідер групи, може допомогти в організації весілля. Наприклад, проконсультувати по необхідному тех.райдеру (апаратурі), який необхідний групі допомогти знайти інших артистів на весілля, приміром, скрипаля чи саксофоніста для гри на весільній церемонії; обговорити дрес-код, побутові питання (розміщення групи на час роботи), домовитися про особисту зустріч для обговорення підготовки до заходу. Якщо організатор концертів групи не дає вам повної консультації або робить це з небажанням, цілком можливо, у вас виникнуть проблеми з групою і під час проведення весільного заходу.

Якщо вам потрібно кавер група, телефонуйте нам, і ви отримаєте професійну і вичерпну консультацію з питань
виступу «POZITIV-BAND» на Вашому весіллі

З питань організації виступу звертайтеся за телефонами:

Орзанізатор концертів:
Артем Мельников

Розробка сайтів студія «ВЕБ-СТОЛИЦЯ»