Музиканти на День Народження в Києві

Друзі, у вас планується свято і ви в пошуку професійного музичного супроводу? Ви знайшли те, що шукаєте! Група «POZITIVBAND» це один з найвідоміших музичних гуртів для різних заходів в Україні.

Відео в стилі диско 80-х і хіти 90-х​

Чому обирають нашу кавер групу на свято?

Професійні вокалісти і музиканти з вищою освітою.

Краща танцювальна музика на день народження, ювілей, банкет

Яскраві костюми.

Різні варіанти складу групи.

Організація виступу «під ключ» включаючи забезпечення технічного райдера і світлового обладнання.

Можливість готівкового і безготівкового розрахунку. Свій офіс в центрі Київа


Плануєте відсвяткувати приватний день народження в колі друзів або ювілей компанії? Музиканти групи «Позітів бенд» знають всі тонкощі проведення яскравого музичного вечора. Наші вокалісти не дадуть нудьгувати гостям вашого свята, у нас зазвичай танцюють всі. Ми завжди підтримуємо контакт з публікою. Спілкуємося з гостями, а іноді і співаємо пісні разом! Ви можете бути впевнені, що музиканти на день народження і ювілей це гарантія яскравого і незабутнього вечора.

Кращі танцювальні хіти на свято

У репертуарі групи «POZITIVBAND» найвідоміші пісні різних стилів і напрямків; українська та зарубіжна сучасна музика, танцювальні хіти 90-х, диско 80х, ретро музика 60х. Наші вокалісти виконують композиції на самих різних мовах; українська, російська, англійська, іспанська, італійська, німецька, грецька та інші. Запрошуючи музикантів на день народження, важливо звернути увагу на пісні, які звучатимуть на святі.

Введіть текст заголовкаМузичний супровід свята. Склад групи

Ми пропонуємо кілька варіантів складу POZITIVBAND від 5 до 7 осіб в залежності від бюджету. Наприклад, тільки з чоловічим або тільки з жіночим вокалом. Але найчастіше наша група на свято в Київі працює в основному складі з двома вокалістами. Це і більш яскравий виступ, і найбільш повний репертуар. Також Позітів бенд часто виступає з саксофоністом, якого можна окремо замовити і на зустріч гостей (well come). Саксофоніст виконує красиві композиції в стилі лаунж.

Музиканти на банкет. Організація виступу "під ключ"

Запрошуючи в перший раз кавер гурт на банкет, ви обов’язково зіткнетеся з декількома організаційними питаннями. В першу чергу технічний і побутовий райдер.

Технічний райдер – це комплект звукового обладнання, необхідний для концерту групи. Комплект райдера по потужності і наповненню дуже відрізняється від устаткування, на якому працюють провідний або ді джей. Тому виступ будь-якої групи на цьому обладнанні неможливо. У групи POZITIV-BAND є компанії-партери в Києві і інших містах України з оренди професійного звукового та світлового обладнання. Концертний директор нашої групи допоможе вирішити всі організаційні моменти, що стосуються забезпечення технічного райдера для музикантів на банкеті.

Побутовий райдер – це питання розміщення і харчування групи на святі. Враховуйте, що музиканти приїджають на саундчек (налаштування обладнання) раніше гостей. Час перебування групи на заході мінімум півдня. Тому для музикантів потрібні стандартні побутові умови – кімната-гримерка для розміщення та харчування. Телефонуйте, і отримаєте безкоштовну професійну консультацію по організації виступу гурта «POZITIV-BAND» на вашому ювілеї, святі або банкеті

З питань організації виступу звертайтеся за телефонами:

Орзанізатор концертів:
Артем Мельников

Розробка сайтів студія «ВЕБ-СТОЛИЦЯ»