Музиканти для масових заходів

При організації великих концертів на різних святах, незмінно постає питання замовлення артистів на захід. Як зробити оптимальний вибір? Артисти якого формату підійдуть для тієї чи іншої події?

Замовити артистів на свято в Київі та Українї.
На що варто звернути увагу?

1. Формат вашого заходу? Визначтеся, які гості будуть присутні на вашому святі? Яка музика найкраще підійде для вашого формату?

2. Бюджет заходу. Чи дозволить бюджет запросити топового українського артиста або зупинити свій вибір на недорогий, але драйвой кавер групі?

3. Тривалість виступу. Якщо ви плануєте тривалу музичну програму, обов’язково уточніть, чи буде необхідна кількість пісень в репертуарі артиста?

4. Технічне забезпечення заходів. Вартість технічного райдера артистів на святі в Києві може бути дуже висока. Часто відомі музичні артисти працюють з великою кількістю музикантів, балетом і технічними фахівцями.

Чому кавер гурт краще більшості артистів на святі?

Звичайно, запрошуючи відомого артиста на корпоратив, весілля або банкет, ви бажаєте здивувати ваших гостей і підкреслити статусність заходу. Але є кілька безперечних плюсів, коли кавер група на банкеті або концерті краще за більшість зірок естради.

Кількість відомих пісень в репертуарі артиста. Найчастіше українських зірок знають по 2-3 пісням, а решта – це невідомі хіти, які до того ж можливо будуть не в форматі заходу. А ось репертуар більшості кавер бендів великий і різноплановий. В плейлисті однієї з найвідоміших київських груп «POZITIV-BAND» понад 300 найвідоміших хітів різних стилів. Замовляючи музикантів на концерт,  ви можете бути впевнені, що у вас буде звучати саме та музика, яка буде оптимально підходити для вашого свята.

Стандартна тривалість виступу більшості артистів 20-45 хвилин, що може бути недостатньо. Кавер гурт Позитив бенд зазвичай виступає від півтори до двох годин. Кожна  пісня буде хітом, який добре знають і люблять гості різного віку.

Артисти на день міста або інші масові заходи в Київі та Українї

Один з найголовніших факторів, чому групу POZITIV-BAND замовляють на багато свят – це ціна. Вартість виступу від 1000 $ -2000 $, що істотно нижче ціни замовлення артистів України. Ну а якщо бюджет свята дозволяє запросити одночасно артиста і кавер групи – це буде найкращий музичний мікс! Позитив бенд багато разів виступал на одному концерті з найвідомішими артистами України – Монатік, Руслана, Наталія Могилевська, Оля Полякова, Дзідзьо, Скрябін та багато інших.

Основні переваги замовлення групи POZITIV-BAND

– Жіночий та чоловічий вокал. Наші вокалісти учасники відомих шоу Голос краiни і X-Factor

– Професійні музиканти з вищою освітою

– Яскраві костюми

– Самі топові танцювальні українські та зарубіжні хіти

– Організація виступу «під ключ»

– Професійний концертний менеджмент


ДИВІТЬСЯ НАШІ ПРЕЗЕНТАЦІЙНІ ВІДЕО!

З питань організації виступу звертайтеся за телефонами:

Орзанізатор концертів:
Артем Мельников

Розробка сайтів студія «ВЕБ-СТОЛИЦЯ»