Відтворити відео

Музиканти на весілля - POZITIV-BAND

Друзі, якщо вам найближчим часом має бути організація весілля і ви вирішили запросити музичну групу, ви напевно зіткнеться з питанням, якому колективу віддати перевагу. Зараз вибір музикантів в Україні величезний. Все частіше замовники вибирають кавер групи на весілля, а не одного чи двох чоловік, які виконують пісні під мінусовки. Це – драйвова енергетика, нові аранжування композицій, можливість для молодят і гостей виконати пісню в супроводі «живого» музичного супроводу. Вокалісти з ноутбуком – минуле століття. Практично всі весілля в Європі і Америці проходять в супроводі весільного кавер гута. Які важливі моменти потрібно врахувати, при бронюванні музикантiв на весілля в Київі та Україні?

 

11110
Classic+gold+

Гурти на весілля. Презентація

Бажано переглянути всі відеоматеріали. У професійних бендів має бути 2 типи відео: PROMO або DEMO – студійний аудіозапис і професійна відеозйомка та, так званий LIVE- запис з концерту (не завжди хорошої якості, так як зазвичай знімається не професійною камерою. Зате на цьому відео ви можете бачити роботу групи по-справжньому. Але ще краще при виборі музикантів на весілля, прийти послухати їх наживо (багато музикантів часто працюють в ресторанах і клубах Києва).
У категорії ВІДЕО на нашому сайті ви зможете подивитися PROMO і LIVE відео.

МУЗИКАНТИ НА ВЕСІЛЛЯ КИЇВ: ДОСВІД РОБОТИ

Весільни гурти постійно запрошують на весілля, а найпопулярніші  потрібно бронювати якомога раніше.
«Позітів-бенд» працює вже 8 років і щорічно виступає на 30-40 весільних заходах в Києві, по всій Україні і за кордоном. Наш весільний бенд накопичив великий досвід і знає всі нюанси проведення яскравого і позитивного вечора

Кількість вокалістів в групі

Багато груп працюють часто, і якщо в групі один вокаліст, то це велике навантаження на голос. Цілком може статися, що в день вашого весілля вокаліст виявиться не в формі, тоді доведеться міняти бенд або терміново шукати вокаліста на заміну, а це дуже проблематично.
У POZITIV-BAND три вокаліста: жіночий і два чоловічих різнопланових вокалу, що дозволяє істотно розширити репертуар.

Великий і різноманітний репертуар музик на весілля

У процесі організації весілля ви зіткнетеся з питанням, яку саме музику ви б хотіли почути на вашому святі? Вам потрібні гурти на весілля , виконуючи найрізноманітніші пісні. Слід пам’ятати, що більшість гостей – це люди різного віку і з різними музичними смаками. Тому бажано догодити всім. Не повинно бути нудьгуючих! У репертуарі групи «Позітів бенд» понад 300 пісень різних стилів: сучасна танцювальна поп музика, українські хіти, диско 80х, танцювальні хіти 90-х, латино, ретро, російський рок, саундтреки зарубіжних кінофільмів. Також у нас є спеціально відібрана танцювальна музика для весілля.

Відео у стилі диско 80-х та хіти 90-х

39

жива музика на весілля київ, Україна

Якщо ви вирішили, що жива музика на весілля – це те, що вам потрібно і готові замовити гурт, переконайтеся, що музика буде дійсно «жива». Багато груп не гребують використанням плейбеков і фонограм. Придивіться до весільних музик, яких ви хочете запросити. Якщо в групі, наприклад, тільки гітара, бас-гітара і барабани, а звучить повноцінний «оркестр» зі скрипками, саксофоном, клавішними інструментами, сучасними звуковими ефектами і т.д, то використовується плейбек. Тобто частина звукового супроводу записана заздалегідь і відтворюється з ноутбука або іншого зовнішнього носія. Використання плейбеков або фонограми робиться для економії, щоб не тримати в колективі додаткових музикантів.

Запрошуючи наш гурт на весільне свято – POZITIV BAND буде максимально відповідати визначенню «жива музика на весілля». У складі – 6 осіб. Кожен музикант в групі володіє кількома інструментами. Під час концерту використовуються: гітара, бас-гітара, клавіші-фортепіано, барабани-перкусія, скрипка, губна гармошка. Ну а якщо ви хочете замовити шоу на весілля, у нас є кілька веселих музичних номерів і інтерактивів з гостями.

Додаткові бонуси. музика весілля

Чи готовий гурт надати деякі бонуси для організаторів весілля? Наприклад, перший танець молодят в супроводі музичного гурту, виконання декількох улюблених композицій, яких немає в репертуарі?
Не всі кавер-групи Києва бажають цим займатися і працюють строго по списку музичних композицій.
Добре, коли музиканти на весілля згодні підготувати необхідний матеріал, не дивлячись на те що це забирає певний час для розучування композиції усіма музикантами і вносить додаткові витрати на оренду репетиційної бази.
Музиканти групи «POZITIV-BAND» -обов’язково підуть вам назустріч! Ми обов’язково підберемо і підготуємо вашу улюблену музику для весільного заходу

Контакт з публікою. музичний супровід весілля

Музиканти повинні не тільки добре грати і співати, а й підтримувати спілкування, тобто, трохи замінювати ведучого під час свого музичного сету.
«POZITIV-BAND» намагається відповідати своїй назві. ПОЗИТИВ, УСМІШКИ І ЗАРЯД ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ – це основа нашого виступу!

Керівник колективу

Якщо потрібно, професійний концертний директор або бенд-лідер групи, може допомогти в організації весілля. Наприклад, проконсультувати по необхідному тех.райдеру (апаратурі), який необхідний групі. Допомогти знайти інших артистів на весілля, приміром, скрипаля чи саксофоніста для гри на весільній церемонії, обговорити дрес-код, побутові питання (розміщення групи на час роботи).  Домовитися про особисту зустріч для обговорення підготовки до заходу. Якщо організатор концертів групи не дає вам повної консультації або робить це з небажанням, цілком можливо, у вас виникнуть проблеми з групою і під час проведення весільного заходу.

Якщо вам потрібна справжня яскрава група, телефонуйте нам. Ви отримаєте професійну і вичерпну консультацію з питань
виступу «POZITIV-BAND» на Вашому весіллі. Також ми завжди раді зустрічі з молодятами у нашому офісі за адресою – Київ, пр.Перемоги 9

З питань організації виступу звертайтеся за телефонами:

Орзанізатор концертів:
Артем Мельников

Розробка сайтів студія «ВЕБ-СТОЛИЦЯ»